Урядовець часів Януковича за 15 хвилин відсудив крісло в міністерстві

Урядовець часів Януковича за 15 хвилин відсудив крісло в міністерстві

Укрінформ
Київський апеляційний адміністративний суд поновив на посаді екс-заступника міністра молоді та спорту України, регіонала, який потрапив до списку осіб, що підлягають люстрації, Євгена Головіна.

Про це у Фейсбуці написав заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич.

"Інформую громадськість про те, що Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Головіна Євгена Анатолійовича та прийняв рішення поновив заступника міністра молоді та спорту України часів правління В.Януковича, за сумісництвом керівника одного з обласних молодіжних осередків "Партії регіонів", який знаходиться у реєстрі осіб, що підлягають люстрації, на посаді заступника міністра молоді та спорту. Від фінансового відшкодування, яке вимагав раніше, Головін нібито відмовився", - написав Даневич.

На його думку, викликає підозру тривалість судового засідання - 15 хвилин. Даневич припустив, що це може бути пов'язано з тим, що рішення суду було підготовлено заздалегідь.

"Суд як суд... Показовим є те, що судове засідання, яке розпочалось о 10.25 год., о 10.40 год. вже закінчилось. Рішення було готове (заздалегідь?). Але будемо разом з громадськістю робити все, щоб не допустити реваншу регіоналів", - написав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-