Сьогодні в Раді - відставка Шокіна та оборонка

Сьогодні в Раді - відставка Шокіна та оборонка

1973
Ukrinform
Народні депутати у вівторок розглянуть проект постанови про надання згоди на звільнення Президентом Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора.

Це передбачено сьогоднішнім порядком денним роботи парламенту, передає кореспондент Укрінформу.

Також Верховна Рада сьогодні може визначити своїх представників у складі комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Державного бюро розслідувань та у складі конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів/

Крім того, депутати планують розглянути в першому читанні питання соціального забезпечення та культури. Зокрема, законопроект про внесення змін до ст. 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії; внесення змін до Закону "Про охорону культурної спадщини" (щодо збереження пам'яток культурної спадщини, внесених до Списку всесвітньої спадщини Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО); внесення змін до Закону України "Про кінематографію" (щодо фільмів держави-агресора).

На порядку денному у вівторок також є питання нацбезпеки і оборони. Відтак у першому читанні нардепи розглянуть законопроект щодо проходження студентами вищих медичних, фармацевтичних навчальних закладів військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби в обов'язковому порядку; питання внесення зміни до ст.7 Закону "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб» та зміни до деяких законів України з питань національної безпеки.

У другому читанні запропоновано ухвалити зміни до Закону "Про контррозвідувальну діяльність" щодо підрозділів забезпечення внутрішньої і власної безпеки Держприкордонної служби України. Також у порядку денному проект закону про Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних.

Сьогодні теж заплановано розглянути внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо публічних закупівель та зміни до цього ж кодексу щодо упорядкування системи надходження та використання коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату.

У повторному першому читанні нардепи можуть ухвалити проект закону про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-