Соцмережі: Найкоротша робота Отаріка, або не всі грузини корисні для України

Соцмережі: Найкоротша робота Отаріка, або не всі грузини корисні для України

1599
Ukrinform
Не "до побачення", а "прощавай"...  Кушанашвілі має оцінити наш жарт... Найцікавіші коментарі щодо заборони скандальному російському журналісту на в'їзд в Україну.

Сьогодні активно обговорювали те, що Отара Кушанашвілі тепер не впустять в Україну протягом трьох років. Навіть Служба безпеки України в Твіттері попрощалася з російським журналістом:

На такий "троллінг" від СБУ схвально відреагували у соцмережах:

Народний депутат Борислав Береза прокоментував таке рішення СБУ: "Я  б його не в Україну не впускав три роки, а з України не випускав від трьох до п'яти":

Тамара Музичук радіє швидкій реакції СБУ, але "Погано, що вона (реакція) послідувала лише після обурення громадянської спільноти. СБУ має бути більш пильнішою".

Український політтехнолог Тарас Березовець говорить, що такий "жарт" пан Отар має оцінити:

Блогер Карл Волох вважає, що у голови СБУ Василя Грицака жарти виявились дотепніші:

Письменник Андрій Кокотюха коментує, що він "на радіо Вата (соррі, пардон, аншульдиген зі - Вести) все одно не ходок".

Предсказамус Настрадал іронізує: "Яка неприємність)). Отаріку темку поламали". І додає, що того не пустили з гігієнічних міркувань.

Роман Рябчук пише про "найкоротшу роботу Кушанашвілі":

"Не всі грузини однаково корисні для України" кажуть у соцмережах:

Дмитрій Кучер порівнює Кушанашвілі з Лозою: "Занадто багато уваги до його персони. Як раніше про Лозу ніхто нічого не чув, де він і як, а тепер весь інтернет про нього говорить, так і про Кушанашвілі тепер".

Блогер Олександр Аргат коментує коротко: "Перемога". Вадим Сухоруков такої ж думки: "Однозначно рішуча перемога, а головне - безкоштовна".

Письменниця Оксана Забужко пише про тактику "гібридного опору" у своєму Фейсбуці: "Кажуть, якусь чергову ‪#‎машустолярову‬(в штанях) не пустили до Києва. Воно, звісно, нічого в нашому російськоокупованому ефірі не міняє (всього-то одну нову атаку відбили!), але вістка добра тим, що чітко демонструє механізм ефективного "відстрілювання" на "холодному фронті": 1) була громадська реакція; 2) після цього відреаґувала СБУ".

Письменник Сергій Сорокін (Лембіт Короєдов) має ще одну кандидатуру для розгляду СБУ:

Не забуваємо, що заборона - забороною, але працювати журналіст все одно зможе:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-