Прем'єр про спецконфіскацію: Сподіваюсь, Рада доведе це до кінця

Прем'єр про спецконфіскацію: Сподіваюсь, Рада доведе це до кінця

866
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сподівається, що Верховна Рада вже на наступному пленарному тижні, що почнеться 29 березня, проголосує в другому читанні законопроект про спецконфіскацію. Прийняття даного закону дозволить конфіскувати $1,5 млрд, вкрадених режимом Януковича.

Про це Яценюк сказав під час щотижневого звернення до українців «10 хвилин із Прем'єр-міністром», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сподіваюсь, наступного пленарного тижня Верховна Рада доведе справу до кінця і ухвалить цей закон в цілому», - сказав глава уряду.

За його словами, ці гроші мають бути якнайшвидше конфісковані українською правоохоронною та судовою системою.

«Вони (1,6 млрд доларів. - Ред.) повинні бути спрямовані на фінансування Української армії та підвищення соціальних стандартів в країні», - наголосив Яценюк.

Нагадаємо, 17 березня народні депутати підтримали за основу законопроект №4057 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей звернення в дохід держави грошових коштів, валютних цінностей, державних облігацій, казначейських зобов'язань, дорогоцінних металів та доходів від них до ухвалення вироку суду».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-