Після окупації Криму Росія не припиняє паплюжити міжнародне право – МЗС України

Після окупації Криму Росія не припиняє паплюжити міжнародне право – МЗС України

1117
Ukrinform
З моменту фактичної окупації Росією українського Криму і засудження цього кроку переважною більшістю країн-членів ООН, Кремль продовжував ігнорувати міжнародне право і, більш того, вдався до агресії на Донбасі.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, виступаючи в ООН з нагоди другої річниці прийняття резолюції по Криму.

"Резолюція, яка стала темою нашої зустрічі, сьогодні так само актуальна, як і два роки тому. Незважаючи на це чіткий вердикт міжнародного співтовариства, Росія, в тому, що стосується України, ні на хвилину не поверталася в сферу міжнародного права", - цитує слова українського міністра Центр новин ООН.

Замість цього, продовжив Кислиця, "до своїх злочинів проти Статуту ООН Росія додала військове втручання в українському Донбасі".

При цьому представник українського МЗС звернув увагу, що "протягом двох років окупації Криму Російська Федерація грубо порушує основні права населення Криму".

Він зазначив, що це питання буде винесено на обговорення Ради Безпеки ООН, який збереться в п'ятницю у форматі "формули Аррії".

Кислиця також підкреслив, що "Україна зробить все можливе - в дипломатичному і юридичному планах - з тим, щоб зупинити російську агресію на Донбасі і домогтися деокупації Криму".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-