Порошенко заручився підтримкою Європейської народної партії

Порошенко заручився підтримкою Європейської народної партії

1207
Ukrinform
Питання розвитку ситуації на Донбасі та хід українських реформ обговорили на зустрічі в Брюсселі Президент Петро Порошенко і керівник Європейської народної партії Джозеф Дол.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Співрозмовники погодилися із важливістю збереження єдності Європейського Союзу у питанні санкційного тиску на Російську Федерацію до повного відновлення територіальної цілісності України. Глава держави також наголосив на важливості протидії російській пропаганді в європейських країнах", - йдеться у повідомленні.

Порошенко та Дол висловили глибоке обурення ситуацією щодо незаконного утримання Росією українських громадян та проведення несправедливих судових процесів проти них.

Очільник ЄНП запевнив, що Європейська народна партія буде всебічно підтримувати Україну та сприяти посиленню міжнародного тиску на російське керівництво задля якнайшвидшого звільнення українських громадян, зокрема Надії Савченко та Олега Сенцова.

Дол закликав країни, які входять до сім’ї Європейської народної партії, підтримати рішення про надання Україні безвізового режиму, оскільки наша країна виконала всі необхідні для цього критерії.

"Співрозмовники обговорили хід українських реформ та формування нового уряду, зорієнтованого на продовження реформування у відповідності до зобов’язань нашої країни в рамках Угоди про асоціацію Україна-ЄС", - зазначили у прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-