Меркель та Олланд запевнили у збереженні санкцій проти Москви

Меркель та Олланд запевнили у збереженні санкцій проти Москви

751
Ukrinform
Санкції ЄС проти Росії будуть збереженні до повного виконання Москвою Мінських домовленостей.

Про це йшлося під час зустрічі у Брюсселі Президента України Петра Порошенка, канцлера Німеччини Ангели Меркель та президента Франції Франсуа Олланда, інформує прес-служба глави Української держави.

"Лідери Німеччини та Франції підтвердили, що санкції Європейського Союзу проти Росії будуть збереженні до повного виконання Москвою Мінських домовленостей", - йдеться у повідомленні.

Так, Порошенко, Меркель та Олланд висловили занепокоєння погіршенням безпекової ситуації на Донбасі. Сторони підкреслили важливість імплементації Мінських домовленостей. Співрозмовники наголосили на важливості припинення вогню, відведенні російської військової техніки, надання повного і безперешкодного доступу спостерігачів ОБСЄ до всіх місць на окупованих територіях і неконтрольованих ділянок українсько-російського кордону.

Лідери також вказали на важливість проведення виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей відповідно до українського законодавства і принципів ОБСЄ за умови забезпечення безпекового компоненту.

Меркель і Олланд також підтвердили незмінність політики Євросоюзу щодо невизнання окупації Криму Російською Федерацією та висловили підтримку українським реформам.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-