Марушевська передала прокуратурі документи на свого заступника - 16.03.2016 11:38 — Новини Укрінформ
Марушевська передала прокуратурі документи на свого заступника

Марушевська передала прокуратурі документи на свого заступника

2259
Ukrinform
Керівник Одеської митниці ДФСУ Юлія Марушевська передала до обласної прокуратури пакет документів внутрішнього розслідування про факти можливих зловживань і корупційних дій з боку заступника керівника установи, що перебував на посаді до моменту її призначення начальником Одеської митниці.

Про це Марушевська написала на своїй сторінці Facebook.

"Направила до прокуратури справу про можливі зловживання і корупцію з боку мого заступника Геннадія Іваненка, який був на посаді до того, як мене призначили начальником Одеської митниці. Його дії спричинили збитки державі на суму понад 700 тисяч гривень", -зазначила Марушевська.

Керівник митниці так описала ситуацію: "Нещодавно на територію України з порушенням митних правил в’їхав автомобіль з окупованої території. Штраф за таке порушення становить 300% вартості автомобіля. Машину експерти оцінили в 360 тисяч гривень. Тож водій мав сплатити понад мільйон гривень штрафу. Однак водій звернувся до незалежного експерта, і той оцінив авто в 99 тисяч гривень. Після цього мій заступник (Іваненко. - Ред.) підписав з ним мирову угоду за вартістю 99 тисяч гривень".

Однак у документах виявлено істотну невідповідність, констатувала Марушевська:  "При першій оцінці на митниці чітко зафіксовано, що пробіг автомобіля становить 500 тисяч кілометрів, а у водія в документі з незалежної оцінки вказана цифра 1 мільйон 600 тисяч кілометрів. Доволі велика різниця в кілометражі та вартості автомобіля. Дивно, чому заступник начальника митниці вирішив піти на мирову за таких умов? Ми про це дізналися вкрай пізно: коли вже треба було машину віддавати водію - інакше оборудка пройшла б".

Як наголосила керівник митниці, "лише на одній конкретній незначній справі щодо порушення законодавства, держава могла б утратити 700 тисяч гривень. Тепер цю справу розслідуватиме прокуратура. Я також відправила подання на ім’я голови ДФСУ, щоб відсторонити Геннадія Іваненка від виконання обов’язків на період розслідування справи правоохоронним органами".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>