Соболєв заявляє, що оприлюднить свою електронну декларацію в понеділок

Соболєв заявляє, що оприлюднить свою електронну декларацію в понеділок

1163
Ukrinform
Голова Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв привітав вето Президента на закон про електронне декларування та пообіцяв в понеділок показати приклад і оприлюднити свою електронну декларацію.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Щоб показати приклад, в понеділок добровільно оприлюдню подібну електронну декларацію... Закон, який дозволяв посадовцям приховувати майно і не нести за це кримінальної відповідальності, ветовано. Це і була наша вимога. І це черговий доказ - коли ми разом з громадськими активістами, журналістами та західними партнерами об'єднуємося у боротьбі з клептократами, - вони відступають", - написав Соболєв.

Він зауважив, що тепер діятиме суворе законодавство, яке зобов'язує всіх посадовців декларувати усе майно, включно із записаним на близьких та підставних людей. Це законодавство дозволяє ув'язнювати кожного, хто збреше у декларації, з правом конфіскувати все, що посадовець не може пояснити.

"Тепер наше завдання - домогтися втілення цього законодавства вже в цьому році. Зокрема, зобов'язати всіх посадовців детально декларувати активи через Інтернет. Щоб це могли побачити усі громадяни", - написав нардеп.

Як повідомляв Укрінформ, Президент вчора ввечері застосував право вето до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році" і направив його до Верховної Ради з пропозиціями, погодженими з Євросоюзом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>