Пасішник заявляє, що він у відпустці

Пасішник заявляє, що він у відпустці

745
Ukrinform
Виконавчий директор, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник запевняє, що перебуває за кордоном у плановій відпустці.

Про це він повідомив у Фейсбуці

"Щойно, перебуваючи за межами України у плановій відпустці (про що було попереджено телеграмою детектива НАБУ), зі ЗМІ дізнався, що мені начебто щось планували вручити та інкримінують абсурдні речі. По-перше, я сам виявив бажання прибути до НАБУ після красномовної заяви Айвараса (Абромавичуса - ред.) і надав всі необхідні свідчення!", - написав Пасішник.

Він упевнений, що суд прийме з цього приводу неупереджене об'єктивне рішення: "Не сподівався, що НАБУ, замість ефективного розслідування і спростування емоційних заяв міністра, піде шляхом пошуку цапа-відбувайла".

"Слабкішого обвинуватити легше всього, але Бюро створювалося не для цього...", - додав Пасішник.

Нагадаємо, сьогодні, 9 березня, детективи НАБУ за погодженням із прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України"Андрія Пасішника. Підозру вони направили Пасішнику поштою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>