Адвокат опублікував другий лист Савченко журналісту "Медузи"

Адвокат опублікував другий лист Савченко журналісту "Медузи"

1275
Ukrinform
Адвокат народного депутата України Надії Савченко Микола Полозов, який відвідував її в СІЗО, опублікував другий лист Савченко журналісту порталу "Медуза" Іллі Азару.

Адвокат виклав його у Фейсбуці.

"Після широкого обговорення листа Надії Савченко мережевому виданню "Медуза" Надія написала ще один лист цьому ресурсу та його кореспонденту Іллі Азару. Як і попередній лист, опублікований "Медузою", він наводиться в авторській орфографії, про що Надія сама вказує на початку листа", - пояснив Полозов.

У своєму листі Савченко, зокрема, стає на захист своїх адвокатів: "Марк Фейгін і Микола Полозов вивели справу на світовий рівень і відкрито висвітлювали її протягом всього часу. А це дуже нелегка і дуже небезпечна робота у такій країні, як Росія, де правду можна говорити тільки те, що подобається Кремлю. Мої адвокати заради мене багатьом жертвують, своїми силами, часом і безпекою. І я їм за це дуже вдячна".

Савченко припускає, що зараз усі скептики прокричать, "що вони це роблять не заради мене, а заради свого піару» і відповідає на це: "Що ж, я вам скажу: нехай не тільки для мене, але і не тільки заради піару. Людям з прогнилою душею важко буде зрозуміти, що в цьому світі ще є люди, які хочуть змінити його на краще і заради цього не бояться постраждати".

Полозов оприлюднив повний текст Савченко.

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Українка всі звинувачення заперечує. Насправді, після захоплення в полон бойовиками вона була переправлена на територію Росії. Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її утримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-