Савченко написала журналісту "Медузи" ще одного листа

Савченко написала журналісту "Медузи" ще одного листа

Ексклюзив
1135
Ukrinform
Адвокат народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін, що відвідував її в СІЗО, розповів, про що захист інформував підсудну напередодні дебатів.

Про це він повідомив в ексклюзиві кореспондентові Укрінформу.

"Зрозуміло, що в СІЗО Надія знаходиться у своєрідній інформблокаді. Тому у нас була довга розмова на різні теми. Зокрема, ми дізналися, що вона написала й через координатора "Росв’язня" Яну Корольову відправила ще одного листа журналістові Азару", - розповів Фейгін.

Наскільки адвокат знає, в першому листі Надія докорила співробітникові порталу "Медуза" за непорядну поведінку, у тому числі щодо адвокатів.

Савченко було передано список питань, зібраний у Мережі й впорядкований російським військовим журналістом опозиційних поглядів Аркадієм Бабченком. Після поверхового  ознайомлення Фейгін зробив висновок, що питання цікаві, всі авторизовані, є й гострі, але немає провокаційних - для людини, що знаходиться у колонії в умовах недостатньої інформації.

Адвокати розповіли Савченко про Марш пам'яті Нємцова і колону "Врятуйте Надію Савченко", яка йшла там. Колега Микола Полозов зробив і роздрукував підбірку текстів і фотографій на цю тему. По одному з сюжетів РосТВ Надія бачила колону і сестру Віру на чолі її, чому була дуже рада. Також Савченко, будучи депутатом Верховної Ради, дуже живо цікавилася політичними новинами з України. Але там стільки тонкощів і нюансів, що їй зараз, знаходячись в ізоляції, важко охопити всю соціально-політичну картину того, що відбувається в країні.

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Українка усі звинувачення заперечує. Насправді, після захоплення у полон бойовиками її було переправлено на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її тримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-