Савченко на фіналі процесу виступить двічі

Савченко на фіналі процесу виступить двічі

Ексклюзив
905
Ukrinform
Народний депутат України Надія Савченко на фіналі процесу в Донецькому суді Ростовської області в четвер виступить двічі.

Про це адвокат Марк Фейгін повідомив в ексклюзиві кореспондентові Укрінформу.

"Сьогодні були у Надії Савченко. Обговорювали з нею заключні дні процесу, зокрема, останнє слово. Надія в четвер виступить двічі. Спочатку - візьме участь у дебатах, потім, після виступу Полозова і мого - скаже заключне слово", - сказав Фейгін.

Він уточнив, що ще має відбутися на процесі. В середу і четвер засідання розпочнуться об 11.00. В середу буде зачитування обвинуваченням їх "доказів". Потім у дебатах виступить адвокат Ілля Новіков. У четвер після виступів Миколи Полозова, Марка Фейгіна і Надії Савченко суд оголосить, коли виголосить вирок.

Закон не заважає їм зробити це того ж дня. Тим більше, що рішення про вирок політичне і приймається у Кремлі. Але, на думку Фейгіна, судді дотримаються "формальних декорацій" і візьмуть час на підготовку вироку з довгою мотивувальною частиною. Швидше за все, це буде тиждень. Проте суд може затягнути процес і на 2-3 тижні.

Під час участі в дебатах у захисту будуть складності у зв'язку з тим, що суд заперечив 90% доказів невинності Савченко, зібраних в Україні (за участі українського адвоката Савченко Олександра Плахотнюка). Однак адвокати знайдуть формальні можливості, як максимально використати і ці свідчення.

Марк Фейгін як і раніше не сумнівається, що вирок буде обвинувальним, в іншому разі Кремль допустить демпінг всієї його агресивної політики по відношенню до України. Але адвокат також не сумнівається, що людина зі статусом і авторитетом Савченко буде звільнена. Найімовірніше, з юридичних підстав "відбування строку в Україні".

Нагадаємо, російське слідство обвинувачує Савченко за статтями "вбивство" і "замах на вбивство". Українка всі обвинувачення заперечує. Насправді, після захоплення в полон бойовиками вона була переправлена на територію Росії. Надія Савченко оголосила голодовку 18 грудня після того, як було продовжено її тримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-