Польща хоче відновити союз, який колись вберіг Грузію

Польща хоче відновити союз, який колись вберіг Грузію

Ексклюзив
2350
Ukrinform
У Європі повинні усвідомити, що президенту Росії Володимиру Путіну довіряти не можна.

Таку думку висловила Укрінформу заступник голови комісії Сейму із закордонних справ Малгожата Госевська, коментуючи другу річницю початку заворушень у Криму, що призвело до окупації півострова Росією.

"Президенту Путіну просто не можна довіряти, для нього не є важливими підписані домовленості, і я сподіваюся, що врешті-решт усі європейські політики це зрозуміють", - підкреслила вона.

Госевська назвала характерною ситуацію, що чим далі європейська країна розташована від зони конфлікту, тим менше вона знає і розуміє про ситуацію в Україні.

За її словами, Польща робить усе можливе, щоб сформувати коаліцію країн у східній частині Європи, яка протидіятиме впливу Росії і займатиме активну позицію щодо російської агресії в Україні.

"Ми робимо свою роботу: відбудовуємо блок країн цієї частини Європи, ведемо переговори, як це колись робив президент Лех Качинський (2005-2010 рр.), і власне такі дії вберегли Грузію від повномасштабної агресії Росії. Ми зараз намагаємося відновити цей союз і сподіваємося, що це буде ефективний голос, зокрема у справі України і того, що робить Росія", - наголосила польський політик.

Госевська також висловила жаль з приводу того, що тема окупації Криму недостатньо звучить в переговорах на міжнародному рівні, наголосивши, що підхід європейських організацій та інституцій до брутального порушення Москвою міжнародного права має бути більш рішучим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-