Опоблок виключив сімох депутатів

Опоблок виключив сімох депутатів

1989
Ukrinform
Політрада партії Опозиційний блок виключила з партії сімох депутатів Дніпропетровської міськради: Світлану Єпіфанцеву, Олега Григорука, Сергія Пустового, Дмитра Безуглого, Наталю Демидову, Василя Губерта і Володимира Ікола.

Про це повідомив народний депутат України Дмитро Колєсніков.

«Відповідно до статуту Опозиційного блоку, після виключення припинені всі повноваження цих людей у керівництві органів, які обираються партією. У тому числі - Світлана Єпіфанцева більше не є керівником Дніпропетровської міської організації Опозиційного блоку. Тому будь-які їхні заяви і дії не мають жодного відношення до Опозиційному блоку і не можуть трактуватися як офіційна позиція партії», - підкреслив народний депутат.

Нагадаємо, що раніше Єпіфанцева обійняла посаду заступника мера Дніпропетровська. Борис Філатов особисто запросив представницю Опозиційного блоку на роль свого заступника, заявивши, що вважає співпрацю зі своїм конкурентом сильним політичним ходом і нормальною процедурою для європейської країни.

У політсилі вважають, що виключення кількох членів партії не вплине на роботу фракції в міськраді і міській організації.

Раніше Єпіфанцева обиралася до міськради Дніпропетровська від «Партії регіонів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-