Порошенко у Вінниці відвідав два підприємства

Порошенко у Вінниці відвідав два підприємства

2087
Ukrinform
Президент Петро Порошенко у рамках робочої поїздки до Вінницької області відвідав ТОВ "Барлінек Інвест", на якому ознайомився з прикладом ефективного використання іноземних інвестицій.

Про це повідомляє інтернет-представництво Глави держави.

"Глава держави відзначив, що початок будівництва на підприємстві нової черги виробництва паркету створить додатково 300 нових робочих місць та збільшить надходження до державного бюджету", - йдеться у повідомленні.

Спілкуючись із працівниками підприємства, Президент наголосив: "Завжди "Барлінек" був візитівкою Вінницької області, символом ефективності впровадження іноземних інвестицій".

Глава держави звернув увагу на те, що основний ринок збуту продукції цього підприємства - країни Європейського Союзу, і імплементація зоні вільної торгівлі України та ЄС відкриває для підприємства нові можливості.

Президент відзначив ефективну співпрацю керівництва підприємства з місцевою владою.

Петро Порошенко відвідав цех акліматизації та первинної обробки деревини та ознайомився з роботою пресу для склеювання паркетної дошки, лінії лакування екологічно безпечним покриттям. У цеху готової продукції Петро Порошенко ознайомився зі зразками продукції підприємства.

Також Президент відвідав  КП "Вінницька транспортна компанія". Очільник держави поспілкувався з працівниками підприємства, ознайомився з технологічним процесом, зокрема з технологією реконструкції трамвая КТ4-СУ, та оглянув один реконструйований зразок транспортного засобу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-