Порошенко: Парламент не може займати страусину позицію

Порошенко: Парламент не може займати страусину позицію

955
Ukrinform
Вихід із ситуації, що склалася навколо Уряду, буде знайдено, і країна матиме той темп реформ, якого сьогодні потребує.

Про це заявив у понеділок Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки до Вінницької області, повідомляє інтернет-представництво Глави держави.

Відповідаючи у Вінниці на запитання журналістів про те, яким Президент бачить вихід з політичної кризи, Петро Порошенко зазначив, що свою позицію вже виклав у своєму зверненні.

"Вважаю, що на сьогоднішній день потрібно пройти перезавантаження влади. Це те, чого вимагає народ", - сказав Глава держави.

Президент підкреслив, що і Уряд чітко заявив, що розуміє цю необхідність.

"Парламент має взяти, нарешті, відповідальність, а не займати страусину позицію. Для того, щоб, не перекладаючи відповідальність ні на кого, спільно напрацювати вихід з об'єктивної кризи", - зазначив Глава держави.

Президент України вчергове підкреслив, що він проти дострокових парламентських виборів.

"Народ все, що міг, зробив: і продемонстрував волю, і проголосував, і обрав тих, хто сформував проєвропейські сили в Парламенті", - зазначив Петро Порошенко, додавши, що для нього яскравим підтвердженням проєвропейських сил в Парламенті є те, що Верховна Рада проголосувала за "безвізові закони", антикорупційні реформи, за те, щоб запустити процес чесної та відкритої приватизації і забезпечити прозоре управління об'єктами державної власності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-