Яценюк каже, що не дав олігархам приватизувати жоден об’єкт

Яценюк каже, що не дав олігархам приватизувати жоден об’єкт

1738
Ukrinform
Олігархи за останні два роки не отримали можливості приватизувати жоден об'єкт в країні, як вони раніше приватизовували.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у п'ятницю, 19 лютого, в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє Урядовий портал.

Глава уряду підкреслив, що державні збагачувальні компанії та низка інших індустріальних компаній, які були в так званій оренді на десятки років, повернуті назад у державну власність.

 "По газу. Всі ці вампіри, які сиділи на газових контрактах, - всі знищені. Тепер тільки прямі контракти між Україною і Європейським Союзом", - зазначив Яценюк.

"По податках. Ми два десятки років не могли підняти податки, так звані ренти на найбільш олігархічні види бізнесу. Руда, газ, нафта. Нам це вдалося зробити", - додав він.

Прем'єр-міністр навів приклад компанії "Укрнафта". "Десять років її намагалися повернути під державний контроль. Всі говорили. Нам це вдалося", - наголосив він.

Як уже повідомляв Укрінформ, у своєму інтерв'ю телеканалам Яценюк зазначив, що зараз в уряді немає жодного представника якоїсь бізнес-групи чи бізнес-лобі, як було раніше, а також суттєво ослаблений вплив олігархів на парламент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-