Ляшко: Розмови про те, що "радикали" у коаліції - від лукавого

Ляшко: Розмови про те, що "радикали" у коаліції - від лукавого

275
Ukrinform
Керівник фракції «Радикальна партія» Олег Ляшко заявив, що його фракція ще у вересні 2015 року вийшла з коаліції, і для цього не потрібно відкликати підписи нардепів під коаліційною угодою.

Про це він заявив журналістам у кулуарах ВР, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У фракції БПП і «Народного фронту» не мають передбаченої Конституцією більшості у 226 голосів для формування коаліції. Всі розмови про те, що фракція «Радикальної партії» начебто перебуває в коаліції і продовжує там бути формально, бо ми не відкликали підписи, - все це від лукавого», - сказав Ляшко.

Він також для доведення того, що «радикали» таки вийшли з коаліції, продемонстрував Регламент Верховної Ради.

«Глава 12 і 13, які передбачають порядок формування і припинення діяльності коаліції - вони вилучені на підставі закону від 8 жовтня 2010 року. У законі про Регламент немає жодної згадки і жодного слова про коаліцію. Тобто лише Конституція передбачає порядок формування і припинення коаліції. Тобто, якщо у фракцій, які формують коаліцію, є 226 голосів, то вони є коаліцією», - сказав Ляшко.

Нагадаємо, вчора керівник фракції БПП Юрій Луценко заявив, що коаліція де-юре існує, оскільки фракція «Радикальної партії» не відкликала підписи своїх нардепів під коаліційною угодою. Фракції «Самопоміч» і «Батьківщина» все ж відкликали підписи своїх нардепів під коаліційною угодою. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-