Сьогодні Рада може ухвалити міжнародне звернення щодо засудження агресії РФ

Сьогодні Рада може ухвалити міжнародне звернення щодо засудження агресії РФ

1181
Ukrinform
Народні депутати сьогодні розглянуть питання ратифікації міжнародних угод та проект постанови про звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей міжнародних організацій щодо засудження триваючої агресії Російської Федерації проти України.

Про це йдеться у порядку денному парламенту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зокрема, нардепи мають ратифікувати Протокол про сталий транспорт до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат; законопроект про приєднання України до Угоди про державні закупівлі.

Крім того, у середу Верховна Рада може ухвалити постанову про Звернення Верховної Ради України до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій у зв'язку із загрозами життю заручників, що утримуються російськими бойовиками на території окремих районів Донецької та Луганської областей.

Також у порядку денному ВР – питання освіти та науки. А саме законопроект про освіту; проект закону щодо формування штатного розпису вищих навчальних закладів; питання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

У середу Рада має розглянути і проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення громадянства України осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України та ряд інших законопроектів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-