Яценюк назвав ключову зміну - людям почали платити чесні зарплати

Яценюк назвав ключову зміну - людям почали платити чесні зарплати

1249
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає, що прийняті зміни до Податкового кодексу в частині зниження ставки єдиного соціального внеску (ЄСВ) наприкінці минулого року є реальним кроком до детінізації заробітної плати та підвищення соціальних стандартів.

Про це він сказав під час звіту Уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ключовою податковою зміною, яка відбулась в минулому році, є двократне зменшення єдиного соціального внеску. Ми розуміли всі ризики, пов'язані з прийняттям рішення про двократне зменшення податку на заробітну платню. Проте Уряд вдвічі зменшив єдиний соціальний внесок, і це, з одного боку, - реальний крок до детінізації заробітної плати, а з іншого - це реальний крок до підвищення заробітних плат і соціальних стандартів", - зазначив Яценюк.

Також Прем'єр поінформував народних депутатів про перші результати дії єдиного соціального внеску. 

"Якщо рахувати арифметично, то слід було очікувати, що в нас буде падіння доходів від єдиного соціального внеску вдвічі, але останні дані засвідчують про те, що показник по надходженню по ЄСВ порівняно з минулим роком складає 86%. Тобто, відбувся процес детінізації, і це означає, що людям почали платити чесні заробітні платні, а не заробітні платні в конвертах", - наголосив він.

«Незалежно від того, який тут буде уряд і хто буде Прем'єр-міністром, завдання для країни, найбільший виклик для країни - це боротьба з бідністю та створення робочих місць», - зауважив Яценюк.

За його словами, для цього у першу чергу необхідно залучати інвестиції в державу. А це можливо лише за умови проведення прозорої та чесної приватизації. "Я закликаю членів парламенту скоротити перелік об'єктів, які не підлягають продажу, залишити виключно стратегічні об'єкти, виставити усе на публічні торги і дати можливість створювати робочі місця та залучати сюди інвестиції», - сказав глава уряду.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-