Порошенко провів "стратегічну зустріч" з Давутоглу

Порошенко провів "стратегічну зустріч" з Давутоглу

1703
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Турецької Республіки Ахметом Давутоглу в рамках візиту глави турецького уряду в Україну.

Глава держави відзначив інтенсивність контактів між двома країнами, що підтверджує високий рівень стратегічного партнерства між двома країнами.

Президент наголосив на величезному потенціалі двосторонніх відносин у галузях безпеки, економіки, гуманітарній та соціальній сферах.

Сторони обговорили шляхи зміцнення безпеки в Чорноморському регіоні та схожі виклики, яким доводиться протистояти обом країнам.

Прем’єр-міністр Туреччини наголосив на стратегічному характері партнерства між нашими країнами, назвав Україну «стратегічним союзником» та відзначив тісну взаємодію між двома кранами на міжнародній арені.

Президент України подякував Туреччині за тверду позицію на підтримку України та підтримку механізму деокупації Криму через двосторонні консультації та формат «Женева+» за участю Туреччини.

Петро Порошенко та Ахмет Давутоглу обговорили підготовку до чергового, п’ятого засідання Стратегічної ради високого рівня, що має відбутися в Анкарі у березні цього року.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-