У Мінську 17 лютого можуть не зустрітися: немає «імпульсів для дій»

У Мінську 17 лютого можуть не зустрітися: немає «імпульсів для дій»

818
Ukrinform
Зустріч Тристоронньої контактної групи в Мінську 17 лютого може не відбутися.

Про це заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі Роман Безсмертний.

"Наступна домовленість зібратися Тристоронній контактній групі 17 (лютого - ред.), але це ще не означає, що це відбудеться, тому, що після останніх розмов навряд чи є завдання, які можуть бути розглянуті. Хоча відомо і про те, що в рамках зустрічі міністрів закордонних справ і представника Міністерства закордонних справ Франції, нормандської четвірки, обговорювалася все ж ситуація в полі мінських переговорів, де там більша половина стосувалася питань, пов'язаних з безпекою і політичним процесом", - сказав він.

Безсмертний висловив сподівання, що після того, як будуть зверстані документи зустрічі керівників МЗС "нормандської четвірки", тоді "стануть відомі хоч якісь імпульси щодо подальших дій".

Нагадаємо, що 13 лютого в Мюнхені пройшла зустріч керівників МЗС "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія). Керівник МЗС України Павло Клімкін перед входом в будівлю готелю, де проходила зустріч, сказав журналістам: "Хочу сказати російській стороні, що вона не виконує нічого з того, що записано в Мінську".


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-