У Нідерландах планують зняти серіал проти асоціації Україна-ЄС

У Нідерландах планують зняти серіал проти асоціації Україна-ЄС

1545
Ukrinform
Голландська компанія планує зняти серіал, сюжет якого побудований навколо корупційних зв'язків Єврокомісії та українців.

Про це у своєму Facebook повідомив активіст української громади у Нідерландах Олександр Снідалов.

За даними активіста, поширювати цей серіал планується через кабельну мережу KPN, тому пілотні серії можуть з'явитись ще до референдуму, який має пройти в Нідерландах у квітні.

"Події стрічки будуть розгортатись навколо історії голландки, яка, працюючи у міжнародній нафтовій компанії, познайомилась із українським олігархом-мільярдером, зрадила з ним чоловіку, народила від нього дитину, розлучилась із чоловіком, пішла на роботу в Єврокомісію. В процесі вона встигла провалити один із проектів компанії через те, що український олігарх мав вплив на Єврокомісара, від якого залежала доля проекту. Викривши це, голландка примушує Єврокомісара піти з посади і призначити її своїм наступником. Голландка стає Єврокомісаром з розширення ЄС", - написав він.

За сюжетом серіалу, між українським олігархом та голландкою Єврокомісаром закручується нова афера в той час, як вони разом працюють над включенням України до складу ЄС.

"Сценарій пересипаний традиційними прийомами такого жанру (позашлюбні діти та авіакатастрофи), але все що вам треба про нього знати - це те, що корупційний Єврокомісар голландського походження намагається допомогти українському мільярдеру-олігарху добитись прийняття України до ЄС", - написав Снідалов.

За інформацією українського активіста, сценарій до серіалу написав Леон де Вінтер, відомий голландський колумніст із табору противників асоціації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>