Порошенко: Санкції – єдиний спосіб утримувати Росію за столом переговорів

Порошенко: Санкції – єдиний спосіб утримувати Росію за столом переговорів

933
Ukrinform
Санкції – не покарання, це спосіб змусити Кремль вести переговори. 

Про це в суботу в Мюнхені заявив Президент України Петро Порошенко, беручи участь у дискусії на 52-ій Мюнхенській конференції з безпеки, передає кореспондент Укрінформу.

«Санкції - не покарання, це інструмент, щоб утримати Росію за столом переговорів, немає іншого інструменту», - заявив Порошенко, який не згоден з тими, хто говорить, що санкції не працюють і приносять більше шкоди, ніж користі. 

Він нагадав, що такий підхід (переговори) після російської агресії в Грузії не зупинив інші подібні акти, не запобіг анексії Криму, не зупинив і агресію Росії в Сирії. Виступ прем'єра РФ Медведєва на Мюнхенській конференції, що прозвучав за кілька хвилин до цього, Порошенко назвав «частиною російської пропаганди», а російську політику – «іншим всесвітом».

 Важливим завданням України Президент вважає відновлення за останні два роки довіри до України, керівникам якої раніше, за його словами, «ніхто не хотів подавати руку, яким не довіряли, які були на гачку у Путіна». Зараз у нас налагоджується довіра з європейськими і євроатлантичними партнерами, які нам вірять і допомагають, підкреслив Порошенко. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>