Порошенко затвердив програму співробітництва з НАТО на 2016 рік

Порошенко затвердив програму співробітництва з НАТО на 2016 рік

1067
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко затвердив Річну національну програму співробітництва Україна - НАТО на 2016 рік.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Програма має забезпечити скоординований комплексний розвиток співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору за всіма напрямами взаємодії нашої держави з Альянсом", - йдеться у повідомленні.

Ця програма визначає загальні політичні цілі партнерства України з НАТО та напрями взаємодії з Організацією у сфері міжнародної безпеки (міжнародні операції з підтримання миру, боротьба з тероризмом, контроль над озброєннями, екологічна безпека).

Окрім цього, програма відображає ключові кроки у процесі здійснення політичних, економічних та соціальних реформ в країні, основні елементи політики у сфері національної безпеки і оборони.

Річна національна програма співробітництва Україна - НАТО також визначає цілі, завдання і практичні заходи з реформування сектору безпеки і оборони та підвищення рівня обороноздатності України, які реалізовуватимуться у взаємодії з НАТО визначеними виконавцями - центральними органами виконавчої влади.

Кабінету міністрів доручено забезпечити координацію діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання Річної національної програми.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>