Захист Савченко оприлюднив прослушку Болотова і Плотницького

Захист Савченко оприлюднив прослушку Болотова і Плотницького

Аудіо
Укрінформ
Адвокат Ілля Новіков опублікував прослуховування Болотова і Плотницького, зроблені СБУ 17 червня 2014 року.

Захисник Надії Савченко розмістив їх у Твіттері.

"Прослуховування телефону Плотницького. Командир взводу докладає про взяття в полон Надії Савченко о 10:46. Прослуховування телефонів Болотова і Плотницького. Обговорюють втрати 17.06.2014. Прослуховування телефону Валерія Болотова від СБУ. Болотов розповідає журналістам, що його люди взяли "жінку-снайпера". Прослуховування телефону Валерія Болотова від СБУ. "Бабуся" (ФСБ) цікавиться Надією Савченко", - позначив Новіков посилання на відповідні файли на YouTube.

Нагадаємо, Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які 2014 року влітку незаконно знаходилися під Луганськом, надаючи інформаційну підтримку бойовикам, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон, потім примусово переправили до Росії. Надія Савченко оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її тримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-