Шокін розповів комітету Ради Європи, як йде реформа прокуратури

Шокін розповів комітету Ради Європи, як йде реформа прокуратури

Укрінформ
Віктор Шокін зустрівся з представниками Моніторингового комітету Ради Європи.

Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"3 лютого відбулася зустріч Генерального прокурора України Віктора Шокіна з представниками Парламентського комітету Ради Європи: співдоповідачем Комітету ПАРЄ з питань дотримання обов’язків та зобов’язань державами-членами Ради Європи (Моніторингового комітету) Акселем Фішером і заступником голови Моніторингового департаменту ПАРЄ Басом Кляйном. У зустрічі також узяли участь керівник Офісу Ради Європи в Україні Владімір Рістовскі та керівники структурних підрозділів Генеральної прокуратури України", йдеться у повідомленні.

Шокін поінформував про завершення І-го етапу реформи – створення місцевих прокуратур, призначення їх керівників, які пройшли чотирьохрівневу конкурсну процедуру відбору кандидатів для зайняття адміністративних посад у новоутворених місцевих прокуратурах.

За його словами, наступним етапом реформування має стати реалізація положень Закону України «Про прокуратуру» щодо формування системи органів прокурорського самоврядування, проведення Всеукраїнської конференції працівників прокуратури, створення Ради прокурорів України, а також Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Крім того, Генпрокурор докладно зупинився на роботі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та повноваженнях новоствореної Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-