Порошенко: Путін розпочав інформаційну війну проти Німеччини

Порошенко: Путін розпочав інформаційну війну проти Німеччини

Укрінформ
Російський президент Володимир Путін розпочав інформаційну війну проти Німеччини, вважає Президент України Петро Порошенко.

Свою думку він висловив в інтерв'ю газеті Bild, оприлюдненому 3 лютого, повідомляє Deutsche Welle

"Для Німеччини така шокуюча пропаганда (висвітлення випадку дівчинки Лізи Ф. з Берліна у російських державних ЗМІ. - Ред.) стала чимсь новим. Але Україна дізналася про це ще півтора року тому, коли брехня, що виходила з російських ЗМІ, повторювалась до тих пір, поки люди не почали у неї вірити", - заявив Президент. 

У цьому зв'язку Порошенко вважає важливим відкриття в Європі російськомовного телеканалу. "Ті, хто говорить російською, не можуть слухати лише думки і версії, що лунають з російських державних ЗМІ", - зазначив український лідер.

При цьому Президент застеріг західні країни від співпраці з Путіним. "Європа не може стати жертвою тиску Путіна. Не слід вважати, що без нього неможливо буде вирішити сирійське питання", - заявив Порошенко. Також він вважає, що і з економічного погляду Європа стала менш залежною від Росії. "Російський ринок вже не той, яким був кілька років тому", - зазначив Порошенко.

Крім того, Глава держави підкреслив важливість подовження санкцій проти РФ. Це, на думку Порошенка, - "питання цінностей". "Для мене є безперечним: той, хто бачить, що відбувається на сході України, не може говорити про зняття санкцій", - заявив Порошенко. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-