Вибори райрад можуть бути вигідні лише партіям-аутсайдерам, які не пройшли в Київраду - експерт

Вибори райрад можуть бути вигідні лише партіям-аутсайдерам, які не пройшли в Київраду - експерт

775
Ukrinform
Судовим рішенням про скасування виборів до районних рад Києва незадоволені політичні сили, які не пройшли в Київраду і які розглядають їх проведення як єдиний шанс потрапити у владу.

Про це заявив політичний експерт Олег Постернак, коментуючи постанову Окружного адміністративного суду Києва про заборону Центральній виборчій комісії здійснювати які-небудь дії щодо перших виборів районних у Києві рад, призначених на 27 березня, повідомляє «112.ua».

«Вибори у Києві пройшли лише пару місяців тому. Кияни зробили свій вибір. Тому заява Центральної виборчої комісії про апеляції на рішення Окружного адмінсуду про заборону проведення виборів виглядає, як мінімум, нелогічною. На сьогоднішній день вибори депутатів райрад можуть бути вигідні тільки партіям-аутсайдерам, які не пройшли в Київраду і намагаються вчепитися хоч за якийсь шанс пройти у владу», - заявив експерт.

Він підкреслив, що «чинна влада має переважну підтримку киян, чому свідчать результати виборів тримісячної давності. У випадку проведення виборів у райради, розклад буде приблизно таким же, як зараз в Київраді».

За його словами, партіям, які не пройшли на місцевих виборах, варто захищати інтереси людей, а не свої власні. «Якщо ці партії не вибрали, значить, вони ще не заслужили підтримки киян. А провести нові вибори, лише б навантажити бюджет ще 500 депутатами, у яких навіть функції чітко не визначені законом, - нонсенс...», - зазначив Постернак.

Експерт нагадав, що необхідності в районних радах у Києві в умовах недопрацьованого на сьогоднішній день законодавства немає, бо органи місцевого самоврядування дублюють функції Київради, що призведе лише до збільшення витрат, а не до покращення управління містом.

«Вибори в райради не вигідні киянам, вони не вигідні нікому, крім охочих потрапити у владу», - вважає експерт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-