Київ може розірвати всі угоди з російськими містами

Київ може розірвати всі угоди з російськими містами

1260
Ukrinform
Для розірвання угод про дружбу та співробітництво Києва з містами та регіонами Російської Федерації не потрібне рішення Київської міської ради, більше того, КМДА ще у 2013 році призупинила усі програми співробітництва в рамках укладених угод між Києвом та містами РФ.

Про це заявив секретар Київради Володимир Прокопів, повідомляє прес-служба відомства. 

“Приміром, дія останньої програми співробітництва з Москвою завершилася ще у 2013 році. Враховуючи політичну ситуацію між державами, співпраця з містами, розташованими на території РФ, з того часу свідомо не здійснюється. Тому, нині такі документи носять радше символічний статус, аніж юридичний. Разом з тим, враховуючи ідеологічну складову цього питання, цілком доречно ухвалити колегіальне рішення. Усі фракції Київської міської ради та безпосередньо кожен із депутатів, які власне, представляють громаду Києва, мають висловити свою позицію - голосуванням", - зазначив Прокопів.

Нагадаємо, вчора заступник міського голови - секретар Київради Прокопів доручив розглянути проект рішення “Про розірвання двосторонніх угод міста Києва з російськими містами та регіонами - побратимами” постійній комісії Київської міської ради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків. Суб'єктом подання даного рішення виступив голова депутатської фракції “ВО “Свобода” у Київській міській раді Юрій Сиротюк. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-