Словенія передала Україні телерадіопередавачі для зони АТО

Словенія передала Україні телерадіопередавачі для зони АТО

2621
Ukrinform
Під час зустрічі міністра інформполітики та його заступників з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні було передано телерадіопередавачі для відновлення мовлення в зоні АТО.

Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики України.

"Під час зустрічі, її Високоповажність пані Наталія Прах передала від Словенії телерадіопередавальну техніку для відновлення мовлення на Сході України, в зоні проведення АТО", - йдеться у повідомленні.

У свою чергу, Юрій Стець зазначив, що це знак підтримки та дружності. "Я щиро вдячний за проявлену ініціативу в наданні допомоги з боку Словенії. Ми звертаємося до всіх країн–партнерів, щоб надали нам таку передавальну техніку. Нам допомагають і ми вдячні, а коли приходять і пропонують допомогу, так як  у Вашому випадку, то ми вдячні подвійно", - наголосив міністр.

Очільник відомства також додав, що оскільки сепаратистські ЗМІ на окупованих та прифронтових територіях сходу України зокрема використовують аналогову передавальну техніку, то  в такому випадку нам потрібно такими ж передавачами глушити їх сигнал для забезпечення українського мовлення.

Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Наталія Прах зазначила важливість інформаційної підтримки між країнами. За результатами зустрічі, сторони домовилися про подальшу співпрацю в цьому напрямку.

Нагадаємо, що Україна раніше вже отримувала  обладнання від західних партнерів: Республіки Польща, Литовської Республіки, Латвійської Республіки, Сполучених Штатів Америки та Великобританії. Частина їх вже розміщена в зоні АТО, іншу частину Комісія з питань функціонування телерадіомовлення при МІП виділяє в залежності від потреб регіонів за результатами моніторингу відомством  в зоні АТО. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-