БПП вимагає звіту від уряду

БПП вимагає звіту від уряду

892
Ukrinform
Фракція «Блоку Петра Порошенка» вимагатиме в Парламенті заслухати звіт Кабінету міністрів.

Про це заявив депутат від БПП Борислав Розенблат в ефірі програми "Про головне" на "Першому Національному", передає прес-служба.

Розенблат зазначив, що коаліційна угода не заважає уряду виконувати свої обов'язки і нарешті відзвітувати в Раді про виконану за півтора роки роботу.

"Коаліція створюється політичними силами для обрання уряду. Ми розробили понад 500 сторінок коаліційної угоди, тобто взяли на себе велике завдання. Але зараз Уряд заявив про те, що потрібно змінити коаліційну угоду, тому що вона їм заважає працювати. Яким чином вона може їм заважати? Там чітко написаний документ", - обурився він.

"Замість того, щоб прийти до парламенту і відзвітувати за свою роботу - а це 1,5 роки, ми натомість чуємо, що потрібно щось міняти. Ні, не потрібно щось змінювати. Давайте спочатку послухаємо звіт", - заявив Розенблат і додав, що згідно з Конституцією вже закінчується офіційний термін, а це протягом 20 днів уряд мав відзвітувати за рік роботи.

Він зазначив, що у вівторок в Раді фракція БПП вимагатиме звіту уряду.

"Після заслуховування звіту депутати зроблять висновки і ухвалять відповідне рішення: за оновлення складу уряду, за перевибори, за зміну всього складу уряду. Після цього будемо визначати подальші дії нашої фракції", - підкреслив Розенблат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-