Кличко про обрання головою Асоціації міст: Я не буду виправдовуватись

Кличко про обрання головою Асоціації міст: Я не буду виправдовуватись

2509
Ukrinform
Кандидата на посаду голови Асоціації міст України висуває правління організації, і кандидатуру мера Києва Віталія Кличка, яку винесло правління на конференцію, підтримала переважна більшість її делегатів.

Про це Кличко заявив в коментарі журналістам після обрання головою Асоціації міст України, повідомляє прес-служба КМДА

"Правління Асоціації винесло мою кандидатуру на голосування і переважна більшість членів Асоціації підтримали це рішення. Я не буду виправдовуватись стосовно закидів про відсутність опонента, адже мою кандидатуру підтримала більшість. Якби не підтримали мене, треба було би висувати іншу особу, однак це питання до правління організації", – наголосив Кличко.

Він додав, що його кандидатуру підтримав 171 член Асоціації з 208, які зареєструвалися та мали право голосу: "Це було демократичне голосування. Тільки в радянські часи усі сто відсотків голосували "за" і одноголосно, мою ж кандидатуру підтримала більшість".

На правлінні Асоціації міст України розглядали 3 кандидатури. Мера Києва Віталія Кличка, мера Львова – Андрія Садового та міського голови Тернополя – Сергія Надала. Переважна більшість членів правління Асоціації підтримала кандидатуру мера столиці – з 46 членів правління 41 проголосували за Кличка, і його кандидатуру винесли на голосування на конференції. До цього кандидатів на своїх засіданнях висували регіональні відділення Асоціації міст України: 13 з них висунули Кличка, 2 – Надала, 1 – Садового.

 При цьому, як пишуть ряд ЗМІ, Садовий заявив, що його кандидатуру, яку запропонувала львівська делегація, навіть не внесли на голосування. "Те, що ми бачимо сьогодні тут, - це скоріше нагадує театр, а не збори Асоціації міст", - сказав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-