Геращенко назвала найбільшу гуманітарну проблему на Донбасі

Геращенко назвала найбільшу гуманітарну проблему на Донбасі

1424
Ukrinform
Одним із найпроблемніших гуманітарних питань на територіях, постраждалих від бойових дій на Донбасі, є розмінування.

Про це заявила Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко під час зустрічі з представником гендирекції Європейської Комісії з гуманітарної допомоги і цивільного захисту Жаном-Луї де Брувером.

"З представником гендирекціі Європейськоі Комісіі з гуманітарноі допомоги і цивільного захисту Жаном - Луі де Брувером під час його візиту до Києва обговорили гуманітарну ситуацію на Донбасі та проблематику внутрішньо переміщених осіб", - повідомила народний депутат у Фейсбуці.

Геращенко подякувала за допомогу, яку ЄК надає постраждалим від конфлікту, розв'язаного РФ на Донбасі. "Наголосила, що одним із найпроблемніших гуманітарних питань на територіях, постраждалих від конфлікту, є міни - і тут ми очікуємо активізації співпраці по розмінуванню", - написала вона.

Уповноважений Президента підкреслила, що Україна і надалі сприятиме всім програмам гуманітарної допомоги від міжнародних гуманітарних організацій жителям окупованих територій, адже вони допомагають тим, хто найбільше страждає від окупації - хворим дітям, людям з важкими медичними діагнозами, літнім людям.

Щодо гуманітарних проектів на найближчий час, то Геращенко висловила переконання, що особливої уваги потребують населені пункти, які знаходяться безпосередньо поблизу лінії зіткнення і куди через непросту безпекову ситуацію іноді важко спрямувати будь-яку допомогу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-