Справа Корбана: Апеляційний суд оголосив перерву до 25 січня

Справа Корбана: Апеляційний суд оголосив перерву до 25 січня

Відео
1344
Ukrinform
Апеляційний суд міста Київ оголосив перерву до 25 січня в розгляді апеляційних скарг адвокатів лідера партії УКРОП Геннадія Корбана на рішення Дніпровського районного суду столиці про зміну політику запобіжного заходу з домашнього арешту на тримання під вартою.

Таке рішення в п'ятницю оголосив головуючий у колегії суддів Денис Масенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Колегія вирішила оголосити перерву на понеділок 25 січня, на 10 годину", - сказав Масенко.

За його словами, суд оголосив перерву для того, щоб прокурори змогли до цього часу надати суду оригінал наказу про розташування слідчого органу прокуратури міста Київ у Дніпровському районі столиці. Під час засідання суду прокурори клопотали про приєднання до справи відповідного наказу, але надали суду та стороні захисту лише його копію.

Адвокат Юрій Сухов пояснив, що мова йде про наказ щодо визначення місць розташування досудових органів розслідування прокуратури міста Київ. Він зазначив, що "прокуратура міста Київ вказує адреси своїх трьох слідчих органів". Хоча йому відомо, що такий слідчий орган один і він розташовується в Печерському районі міста. Таким чином, адвокат підкреслив, що справа Корбана щодо зміни йому міри запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою, яку розглядав Дніпровський районний суд, мала би розглядатися Печерським районним судом.

"Сторона захисту переконана, що справа Корбана не мала б узагалі розглядатися в Дніпровському районному суді Києва, оскільки прокуратура Києва знаходиться в Печерському районі", - наголосив він.

Заява Корбана післе засідання суду:

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-