Прокуратура завела справу на Coca-Cola і Pepsi через Крим

Прокуратура завела справу на Coca-Cola і Pepsi через Крим

Документ
1416
Ukrinform
Прокуратура Автономної Республіки Крим при Генеральній прокуратурі України порушила справу проти посадових осіб компаній Coca-Cola та Pepsi за зображення Криму частиною РФ у рекламній компанії.

Про це у Фейсбуці повідомив народний депутат від "Народного фронту" Георгій Логвинський.

"Посадові особи "Кока-Кола" і "Пепсі"  можуть сісти у в'язницю. Прокуратура АР Крим розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364-1 Кримінального кодексу України. Сьогодні отримав офіційну відповідь прокуратури Автономної Республіки Крим про те, що 11.01.2016 року розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364-1 КК України (зловживання повноваженнями - ред.). Щодо злочинів, передбачених статтями 110 та 229 КК України, триває перевірка", - написав він.

За словами Логвинського, співробітники компаній "Coca-cola" та "Pepsico" допустили публічне визнання незаконної анексії, зловжили своїми повноваженнями, що завдало істотної шкоди інтересам України: "З цим висновком прокуратури Автономної Республіки Крим складно не погодитися".

Нагадаємо, на початку січня посольство України в США нагадало Coca-Cola, що Крим є частиною України. Дана реакція була викликана публікацією в одній з соціальних мереж російським представництвом Coca-Cola карти РФ з аннексированным Кримом.

Пізніше компанія пояснила появу Криму на російській карті тим, що рекламне агентство внесло зміни в зображення без відома замовника та узгодження з ним.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-