СБУ розслідує поїздку німецького депутата на Донбас

СБУ розслідує поїздку німецького депутата на Донбас

1734
Ukrinform
СБУ порушила кримінальну справу проти німецького депутата Андрія Гунька, який без дозволу української влади кілька разів відвідував окуповані території на Донбасі.

Про це йдеться у відповіді СБУ на заяву народного депутата Георгія Логвинського, яку він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці

"Нагадаю, що за такий злочин відповідальність передбачена у вигляді позбавлення свободи на строк від 3 до 5 років з позбавленням права обіймати посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією транспортних засобів", - написав депутат.

Він також зазначив, що французьким депутатам ПАРЄ за подібні дії вже було направлено повідомлення про підозру.

"І кожен незалежно від країни походження, держави проживання і громадянства понесе відповідальність за порушення територіальної цілісності нашої держави та "загравання" з окупантами. Тому я хочу вкотре звернутися до всіх тих, хто відвідав чи тільки збирається відвідати окуповану територію України без отримання відповідного дозволу, і нагадати, що те, що у вас поки немає судимості, - не ваша заслуга, а наше тимчасове недопрацювання. Підкреслюю - тимчасове", - наголосив нардеп.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-