Конфлікт навколо офісу "Укропу" є корпоративним - СБУ

Конфлікт навколо офісу "Укропу" є корпоративним - СБУ

1591
Ukrinform
Конфлікт навколо столичного приміщення, що орендується центральним офісом партії "Укроп", - виключно корпоративний. Тут немає політики, а лише суперечка між двома комерційними структурами.

Про це заявила у Фейсбуці речниця СБУ Олена Гітлянська.

"Оскільки в соцмережах почали плутати приватну фірму "Альфа-Щит" зі спецпідрозділом Служби, хочемо наголосити, що ані СБУ, ані інший державний орган не брав участі в цьому конфлікті", - написала вона.

18 січня майже 20 представників приватної охоронної компанії "Альфа-Щит" блокували роботу приміщення, що розташоване по вулиці Воздвиженська, 56. Представники цієї компанії пред'явили працівникам Національної поліції, які прибули на місце події, права власності на приміщення та відповідне рішення суду. Інша сторона, приватна компанія, яка здає цю будівлю в оренду, також надала правоохоронцям документи щодо права власності на приміщення та відповідне рішення суду.

"Наголошуємо, що партія "Укроп" є одним із орендаторів офісних приміщень і жодного відношення до корпоративного конфлікту не має", - зазначила речниця СБУ.

За словами Гітлянської, на даний час поліція вирішує питання про відкриття кримінального провадження щодо цього інциденту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-