Микола Полозов, російський адвокат, захисник Ахтема Чийгоза
Савченко сказала: «Давай! Кримським татарам, які потрапили в біду, потрібно допомагати»
15.01.2016 09:30 1703

- Да, це так. Але, знаєте, після того, як я працював у справі Хайсера Джемілєва, я вже нічому не дивуюся. Там російська судов влада взагалі визнала можливим судити за російськими законами, повторно (вирок за цей злочин вже було винесено українським судом, - ред.) за злочин, скоєний ще у травні 2013 року. Тут стільки абсурду, що це важко коментувати... І у «справі Чийгоза» при першому ж ознайомлення добре видно, що вона сфабрикована у кращих традиціях «російського кривосуддя».

- Уточніть, будь ласка, на якому етапі зараз знаходиться «справа 26 лютого»?

- Вона передана в суд. І вже пройшло перше засідання. Друге засідання буде у п'ятницю, 15 січня.

Дуже сподіваюся, що у даному випадку допит не буде проводитися у закритому режимі, як було у Донецьку.

- Інші обвинувачені у «справі 26 лютого» мають інших адвокатів. Ви з ними вже знайомилися?

- Я з ними у контакті. Поки що тільки заочному. На засіданні у п'ятницю познайомимося особисто.

- Ви писали у Твіттері: «Відчув у Криму пильну увагу чекістів. Не соромлячись, ходять по п'ятах і чергують біля готелю. Ось на ці дурниці йдуть ваші податки, росіяни». Про що свідчить така увага?

- Ну, про що може свідчити явне зовнішнє спостереження? Напевно, про те, що російська влада вважає мене якоюсь мірою небезпечною фігурою. До речі, у Сімферополі ось ще яка цікава ситуація виявилася. У деяких місцях - явні проблеми з інтернетом. Наприклад, у приміщенні Верховного суду Криму я ніяк не міг вийти в Мережу. А тільки відійшов трохи далі, проблем зі зв'язком вже не було. Тому мені доведеться міняти схему висвітлення даного процесу. Якщо раніше у таких випадках я онлайн писав про все у Твіттері, то тепер, судячи з усього, такої можливості не буде. Тому одразу після засідання буду робити своєрідне Summary великого обсягу інформації. І виставляти його стану вже у Фейсбук. Так що стежте, читайте, поширюйте інформацію. Взагалі хочу звернутися до українських ЗМІ. Будь ласка, зверніть на цей процес додаткову увагу, надсилайте в Сімферополь своїх кореспондентів (але звичайно, з урахуванням того, чи може їм загрожувати тут якась небезпека, судове переслідування).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-