Поклонська нарахувала «мільйони чи мільярди» втрат від енергоблокади

Поклонська нарахувала «мільйони чи мільярди» втрат від енергоблокади

805
Ukrinform
Так званий прокурор Криму Наталія Поклонська нарахувала «мільйони збитків» від енергоблокади Криму.

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

«Так, це мільйони, а може навіть мільярди, на сьогодні це мільйони. Кожен день ця цифра уточнюється. Ми запитуємо ці збитки повністю у всіх відомств республіки. Все, що працювало нормально в Криму до цього, повністю зупинилося», – сказала журналістам Поклонська.

За її словами, збитки обчислюються не тільки цифрами, але тим, що ця ситуація «створила загрозу для життя кримчан».

«Ми нічого не упустимо, нічого не забудемо. Всі перевіримо і порахуємо, головне, щоб вистачило майна у винних, щоб розрахуватися із заподіяною шкодою», – сказала Поклонська.

У Криму 22 листопада сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України через пошкодження невідомими ліній електропередач, які ведуть до Криму. На півострові оголошений режим надзвичайної ситуації. Прокуратура Криму порушила кримінальну справу за фактом заподіяння збитків.

Півострів стали підживлювати електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, а також дизельними генераторами, завезеними з Росії.

Путін 2 грудня в Криму взяв участь у церемонії запуску першої нитки енергомосту з Кубані до Криму. 5 грудня енергоміст не витримав навантаження, сталася аварія.

8 грудня компанія «Укренерго» повідомила, що лінія електропередач «Каховська – Титан», одна з тих, що подає електроенергію з материкової України в анексований Росією Крим, а також частково в Херсонську область, підключена до току.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-