ТРИВАЄ РОБОТА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО З'ЇЗДУ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ І ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ ЗА УЧАСТЮ ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЯНУКОВИЧА

Укрінформ
СЄВЕРОДОНЕЦЬК (Луганська область). 28 листопада. (Укрінформ). Тут триває робота Всеукраїнського з'їзду народних депутатів і депутатів усіх рівнів, у якому бере участь прем'єр-міністр України Віктор Янукович.

Голова Луганської обласної ради Віктор Тихонов відзначив, що з'їзд зібраний у рамках Конституції і законів України, і питання про автономії може порушуватися тільки в тому випадку, якщо до влади в Україні прийде "нелегітимний президент".

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький запропонував делегатам з'їзду звернутися до Верховної Ради, "щоб найближчим часом виписати процедуру інавгурації Віктора Януковича".

Голова Харківської області Євген Кушнарьов назвав те, що відбувається в Україні, "переворотом". "Ніколи ми не визнаємо самозваного президента, наш президент - Янукович", - заявив він.

На порядку денному з'їзду - одне питання: "Про суспільно-політичну ситуацію в країні і захист конституційного ладу в Україні".

За даними організаторів, на з'їзді присутні 3576 депутатів, включаючи 30 народних депутатів України. Серед гостей - мер Москви Юрій Лужков та радник-посланник посольства Росії в Україні Анатолій Корсун.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-