Шаповал: Рішення ЦВК про невизнання результатів голосування у проблемних округах – вчасне та буденне

Шаповал: Рішення ЦВК про невизнання результатів голосування у проблемних округах – вчасне та буденне

262
Ukrinform
Голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал сумнівається, що офіційне визнання результатів голосування у 5-ти "проблемних" округах було можливим

Голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал сумнівається, що офіційне визнання результатів голосування у 5-ти "проблемних" округах було можливим.

Про це він заявив в ефірі Першого національного телеканалу, повідомляє УКРІНФОРМ.

«Це був би дуже негарний та вкрай негативний крок збоку ЦВК. Тому я думаю, що це рішення, можливо, для когось і є юридично спірним, але, дозволю собі дати таку самооцінку рішенню Центральної виборчої комісії, воно було достатньо вчасним і достатньо буденним», - сказав він.

За його словами, ЦВК не могла прийняти рішення, яке б суперечило скандальним подіям, що мали місце у зазначених округах.

«І якщо б ми встановили результати по цих проблемних округах, які, вибачте, суперечили всьому тому, що ми бачили... А ми бачили все, правда? У нас є, слава богу, засоби масової інформації, які достатньо інформують громадськість про те, що відбувається, то я переконаний, що у нас не було б аргументу говорити, що ці вибори - демократичні, що вони взагалі відбулися», - резюмував голова ЦВК.

Нагадаємо, раніше Центральна виборча комісія ухвалила постанову про неможливість встановлення результатів виборів у 5-ти "проблемних" виборчих округах - №94, 132, 194, 197 та 223.

Ірина Демура, КИЇВ. 8 листопада 2012 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-