До НАБУ надійшло три звернення про перевірку декларацій нардепів

05.11.2016 12:07 1056

До Національного антикорупційного бюро України надійшло три звернення стосовно необхідності проведення перевірки декларацій народних депутатів України.

Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник у суботу під час відкритої дискусії на тему: «Особливості діяльності НАБУ та міжнародний досвід боротьби з корупцією», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз звернень не дуже багато. Станом на вчора (4 листопада. - Ред.) два народні депутати написали звернення на своїх колег і один народний депутат написав заяву, щоб його самого перевірили. Але я думаю, коли закінчиться семиденний термін для внесення змін і ми будемо вважати декларації як остаточні і які можуть бути перевірені, то я думаю, що цих звернень буде набагато більше», - сказав Ситник.

За його словами, наразі в НАБУ вже розширили аналітичний підрозділ «на декілька одиниць», які займатимуться перевіркою декларацій чиновників і посадовців вищого рангу. Паралельно в бюро завершується встановлення аналітичних програм, які дозволять набагато пришвидшити аналіз декларацій.

«Наш аналітичний підрозділ, у принципі, готовий до роботи, ми створили робочі місця для НАЗК, тому я пропоную включитись усім до цієї роботи. Вона не буде дуже швидкою, оскільки кількість тих декларацій, по яких є багато питань, надзвичайно велика, і я думаю, що ця робота буде тривалою, на виснаження», - підкреслив керівник НАБУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-