Мосійчук пояснив, чому взявся за Гончаренка

Відео 04.06.2016 21:14 2465

Народний депутат від фракції Радикальної партії Ігор Мосійчук пояснив, чому  звернувся до Генеральної прокуратури щодо заступника голови фракції БПП Олексія Гончаренка.

Про це він розповів на телеканалі 112-Україна.

"Всі багато говорять про трагічні події 2 травня в Одесі... Я кажу, що треба не просто говорити про трагедії, а шукати винних у тому, хто призвів до цього, готував до цього платформу, кликав "рускій мір" в Одесу протягом декількох років... Я проаналізував всі публічні виступи, заяви Гончаренка (вони є у відкритому доступі), його інтерв'ю 2011 року, де він відкрито закликає створити Малоросію і що Одеса має стати столицею. Я всі матеріали упорядкував і направив до ГПУ", - зазначив Мосійчук.

Нардеп також заявив, що звертається до правоохоронців не тільки щодо Гончаренка, а "стосовно маси людей".

"Але Гончаренко - тому що він перефарбовується, видає себе за патріота, піариться на патріотичних акціях. Я вважаю це неприйнятним. Також до мене звернулися патріоти з Одеси і попросили: "Давайте щось робити", - пояснив політик.

Раніше стало відомо, що ГПУ за результатами розгляду звернення Мосійчука відкрила кримінальне провадження щодо Гончаренка за статтями про сепаратизм і дискримінацію. У свою чергу Гончаренко назвав ці закиди "маячнею".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-