США тримають інтригу щодо можливого посилення санкцій проти Росії

27.05.2016 21:38 896

Державний департамент США поки не розкриватиме своїх планів щодо можливого посилення санкцій проти Росії, про яке заявили у п'ятницю лідери країн "Великої сімки" у Японії.

Про це сказав на брифінгу у Вашингтоні офіційний представник Держдепартаменту Марк Тонер, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Що стосується наших потенційних наступних кроків, я поки не можу спрогнозувати, якими вони будуть", - відповів Тонер на прохання Укрінформу прокоментувати заявлену позицію G7 щодо можливості застосувати додаткові санкції проти РФ.

Зокрема, у спільній декларації лідерів "Великої сімки" за результатами Саміту в Ісе-Сіма було сказано: "Ми готові застосувати додаткові обмежувальні заходи з метою підвищення вартості за дії Росії". Водночас у документі була підкреслена "важливість продовження діалогу з РФ з метою забезпечення взятих нею зобов'язань і норм міжнародного права для досягнення всеосяжного стійкого й мирного врегулювання кризи".

У цьому зв'язку представник Державного департаменту США ще раз підтвердив позицію офіційного Вашингтона, що санкції проти Росії мають залишатися чинними, поки Москва не виконає зобов'язання за Мінськими угодами. Що ж стосується окремого пакету обмежень, введеного проти РФ через її окупацію Криму, він також діятиме, поки Росія не поверне півострів Україні, підкреслив Марк Тонер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-