Порошенко: Дуже важливо не втрачати темп реформ

25.05.2016 20:08 536

Національна ради реформ під головуванням Президента Петра Порошенка на своєму черговому засіданні 25 травня обговорює план пріоритетних кроків уряду на 2016 рік.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Ми сьогодні зібрались для того, щоб обговорити дуже важливе питання. Декілька днів тому уряд презентував свій план дій. Я хотів би подякувати Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, всім членам уряду за високий ступінь врахування положень Стратегії сталого розвитку "Україна-2020" і рішення Нацради реформ, яке було прийнято і передано до уряду. Це саме той документ, який дозволяє нам впевнено дивитись у майбутнє", - сказав Президент, відкриваючи засідання.

Він наголосив, що вже визначені конкретні напрямки, конкретні дати, конкретна відповідальність кожного міністра за виконання положень цього плану.

Президент подякував групі радників - Івану Міклошу, Лєшеку Бальцеровичу, багатьом іншим іноземним партнерам, які доклали зусиль для створення якісного документа.

"Можу наголосити, що багато вже зроблено. Але дуже важливо, щоб темп реформ не втрачався", - підкреслив Порошенко.

Він нагадав, що на засіданні РНБО затверджений Стратегічний оборонний бюлетень, який дістав дуже схвальні відгуки від партнерів з НАТО як "великий, доленосний документ, який повністю передбачає кардинальне реформування сектору оборони і безпеки".

Крім того, глава держави наголосив на важливості прийнятих рішень про створення антикорупційної інфраструктури і необхідності включення в план дій уряду і програми створення Державного бюро розслідувань, і активізацію роботи Національного агентства запобігання корупції, і впровадження електронних декларацій тощо.

"В тісній співпраці зі спеціалізованою Антикорупційною прокуратурою, Національним антикорупційним бюро ми чекаємо вже найближчим часом реалізацію багатьох матеріалів, які сьогодні містяться в опрацюванні цих антикорупційних органів", - зазначив Президент.

"Ключова позиція - забезпечення відновлення економіки. Окрім забезпечення безпеки і оборони держави, де ми маємо відбити російську агресію і відновити український суверенітет над окупованими територіями Донбасу і Криму", - звернувся до учасників засідання глава держави.

Президент також підкреслив, що забезпечення економічного зростання - база для покращення соціальних стандартів.

Фото: прес-служба Президента України

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-