Баганець каже, що поки не отримував пропозицій від Луценка

13.05.2016 12:34 1882

Колишній адвокат новопризначеного генпрокурора Юрія Луценка Олексій Баганець заявив, що йому поки не надходила пропозиція про призначення на посаду заступника керівника ГПУ. 

Про це адвокат повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Мені таких пропозицій не надходило, з Юрієм Віталійовичем ми востаннє спілкувалися на його день народження в грудні 2015 року. А дам я згоду? Як запропонують, буду думати", - сказав Баганець.

На його переконання, наявність чи відсутність юридичної освіти для генерального прокурора значення не має: "Постійно ця теза про відсутність юридичної освіти зомбується ЗМІ, і звинувачують і президента, і народних депутатів, які проголосували за цю кандидатуру та внесли зміни в закон про ГПУ. Повірте мені, як людині, яка має 37 років стажу, весь час займалася слідством, прокурорським наглядом та адвокатською діяльністю в сфері кримінального судочинства: абсолютно без різниці, є вища юридична освіта, або її немає, йому все одно буде складно оволодіти професією прокурора".

За його словами, юридична освіта не завжди дає повноцінний масив знань у галузях кримінального та кримінально-процесуального законодавства, яким має володіти прокурор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-