Марушевська передала прокуратурі документи на свого заступника

16.03.2016 11:38 2065

Керівник Одеської митниці ДФСУ Юлія Марушевська передала до обласної прокуратури пакет документів внутрішнього розслідування про факти можливих зловживань і корупційних дій з боку заступника керівника установи, що перебував на посаді до моменту її призначення начальником Одеської митниці.

Про це Марушевська написала на своїй сторінці Facebook.

"Направила до прокуратури справу про можливі зловживання і корупцію з боку мого заступника Геннадія Іваненка, який був на посаді до того, як мене призначили начальником Одеської митниці. Його дії спричинили збитки державі на суму понад 700 тисяч гривень", -зазначила Марушевська.

Керівник митниці так описала ситуацію: "Нещодавно на територію України з порушенням митних правил в’їхав автомобіль з окупованої території. Штраф за таке порушення становить 300% вартості автомобіля. Машину експерти оцінили в 360 тисяч гривень. Тож водій мав сплатити понад мільйон гривень штрафу. Однак водій звернувся до незалежного експерта, і той оцінив авто в 99 тисяч гривень. Після цього мій заступник (Іваненко. - Ред.) підписав з ним мирову угоду за вартістю 99 тисяч гривень".

Однак у документах виявлено істотну невідповідність, констатувала Марушевська:  "При першій оцінці на митниці чітко зафіксовано, що пробіг автомобіля становить 500 тисяч кілометрів, а у водія в документі з незалежної оцінки вказана цифра 1 мільйон 600 тисяч кілометрів. Доволі велика різниця в кілометражі та вартості автомобіля. Дивно, чому заступник начальника митниці вирішив піти на мирову за таких умов? Ми про це дізналися вкрай пізно: коли вже треба було машину віддавати водію - інакше оборудка пройшла б".

Як наголосила керівник митниці, "лише на одній конкретній незначній справі щодо порушення законодавства, держава могла б утратити 700 тисяч гривень. Тепер цю справу розслідуватиме прокуратура. Я також відправила подання на ім’я голови ДФСУ, щоб відсторонити Геннадія Іваненка від виконання обов’язків на період розслідування справи правоохоронним органами".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-