Клімкін говорив зі Штайнмайєром про посилення місії ОБСЄ

15.01.2016 13:27 636

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та діючий голова ОБСЄ, керівник зовнішньополітичного відомства ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр обговорили роботу міжнародних спостерігачів на окупованому Донбасі.

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Було висловлено повну підтримку пріоритетам діяльності Німецького головування в ОБСЄ у 2016 році, серед яких першочерговим було визначено врегулювання конфлікту на Донбасі", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, як зазначили в прес-службі, сторони обговорили стан виконання Мінських домовленостей. Українська сторона надала переконливі докази систематичного грубого порушення Мінських домовленостей бойовиками, у т.ч. застосування важкого озброєння, яке мало бути відведене в обумовлені місця. Було наголошено на необхідності забезпечення повного та безперешкодного доступу СММ ОБСЄ на усій непідконтрольній уряду України території, включаючи вздовж українсько-російського державного кордону.

"Цей фактор та досягнення повного припинення вогню відіграватимуть важливу роль для просування комплексу питань врегулювання на сході України. Було відзначено потребу у подальшому зміцненні діяльності ОБСЄ зі сприяння врегулюванню конфлікту, а також ефективного поєднання зусиль з іншими міжнародними організаціями, які володіють необхідним досвідом та ресурсами", - наголосили в українському МЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-